Apie - Jūros navigatorius
UAB "Jūros navigatorius
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Laivų aprūpinimas, navigacinės literatūros platinimas, koregavimas, remontas, testavimas, kalibravimas bei sertifikavimas.
Laivavedžių rengimo ir tobulinimo kursai
Vandens motociklų teisės

Apie

  UAB „Jūros Navigatorius“ nuo 1999 metų sėkmingai veikia Klaipėdoje (Lietuva) laivų (jūrų ir upių registro) ir laivybos kompanijų aprūpinimo navigacine literatūra, navigaciniais jūrlapiais ir publikacijomis, o taip pat užtikrina klientams būtiną laivo navigacinės įrangos remonto, jos patikros, kalibravimo, bandymų ir sertifikavimo (įskaitant magnetinio kompaso deviaciją, žiūronų remontą bei suderinimą ir jų sertifikavimą) paslaugų paketą.

UAB „Jūros Navigatorius“  atestuota kompanija Lietuvoje, vykdanti šią veiklą:

  • Jūrlapių ir kitų navigacijos dokumentų bei publikacijų, spec. literatūros platinimas ir koregavimas. Veikla sertifikuota pagal kokybės valdymo sistemos standarto ISO9001:2015 reikalavimus. Su UAB "Jūros Navigatorius" kokybės valdymo sistemos politika ir ISO 9001:2015 atitikties sertifikatu galite susipažinti čia.
  • Magnetinio kompaso deviacijos panaikinimas ir nustatymas.
  • Magnetinių kompasų remontas, patikra ir sertifikavimas.
  • Motorinių pramoginių laivų (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje) ir kitų motorinių plaukiojimo priemonių laivavedžių bei vidaus vandenų laivų specialistų ( kapitonų, mechanikų, elektromechanikų, upeivių, motoristų, elektrikų) Klaipėdoje rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo kursai.
2019  UAB "Jūros Navigatorius"